877/332
Dicretoire vaseur af delvis forgyldt bronze. Sign. 'A Paris'. Frankrig, ca. 1800. H. 42. B. 14. D. 14.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk Der gives ingen garanti for værkets funktion.
Tæpper, varia, møbler, ure, 28. februar 2018
Vurdering
Hammerslag