872/202
Tidlige Louis XV spejl i ramme af forgyldt træ udskåret med ornamenter og bladværk, ramme med spejlglas. Frankrig, c. 1725. H. 147. B. 92.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag