872/​202

Tidlige Louis XV spejl i ramme af forgyldt træ udskåret med ornamenter og bladværk, ramme med spejlglas. Frankrig, c. 1725. H. 147. B. 92.

Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017

Vur­dering

75.000 DKK

Hammerslag

80.000 DKK