Alfred H. Lilliendahl (f. Engelstrup ved Grevinge 1909, d. 2009)
Uden titel. Sign. AHL - 49; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 70×50.
Original stand med mindre huller og krakeleringer. Formentlig restaureret tidligere, herunder monteret på ny blændramme.
Moderne kunst og design, 7. maj 2024
26 bud