Karl Larsen: Kystparti. Sign. Karl Larsen. Olie på plade. 54 x 73.
Vurdering : 2.000 DKK
Dansk møbeldesign: Skænk af palisander. Front med skydelåger og skuffer. Udført hos Skovby møbler. H. 81. B. 220. D. 47.
Vurdering : 10.000 DKK
Hammerslag: 8.000 DKK