12103/54
Ubekendt maler, 19. årh.
Syrener, roser og guldregn. Usign. Olie på lærred. Lysmål 39×32. Indrammet.
Lidt slid på rammen.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud