1509/22
Biedermeier vitrine af mahogni, sider og front af glas, bagplade med spejlglas. Tyskland, 19. årh.s midte. H. 163. B. 75. D. 43.
Nøgle medfølger ikke. Brugsslitage. Ridser og mærker. Finérskader. Finérreparationer.
Ældre malerier og møbler, 23. februar 2015
Vurdering
Hammerslag