2436/​1175

Tre armbånd af forgyldt sølv prydet med henholdsvis polerede koraller, malakit og ametyster. L. 17,5–18 cm. (3)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 4. september 2024

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK