2436/1175
Tre armbånd af forgyldt sølv prydet med henholdsvis polerede koraller, malakit og ametyster. L. 17,5–18 cm. (3)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 4. september 2024
Vurdering
Hammerslag