2039/195
Tantalus af udskåret træ, hank af metal, indeholdende tre karafler af klart glas. 20. årh. H. 32 cm. L. 42 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Minimale afslag på træ.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag