12032/30
Dansk maler, 19. årh.
Marine med skibe i høj sø. Usign. Olie på lærred. 25×37. Rammemål 39×48.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag