2119/56
Sæt på fire Windsor stole samt to armstole af elm, ask og egetræ, rigt prydet med skæringer, stående på profilerede ben. 20. årh. (6)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag