12131/77
To japanske kaligrafiske blade trykt med skrifttegn. Træsnit, 19.-20. årh. Bladmål 36,5×47. Rammemål 42,5×52. (2)
Syrepletter på papiret. Rammen med ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag