2432/​44

Seks caféstole af bambus, sæder og ryg med fransk flet. Udført og mærket med label fra Sika Design. 20. årh.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?