12249/15
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Kvindemodel. Sign. Freddie, nr. 71/120. Litografi i farver. Bladmål 77×57. Uindrammet.
Friskt og ubrugt eksemplar. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design (ny dato), 9. december 2022
Vurdering
Hammerslag