2016/714
Ubekendt maler, 20. årh.
Bakket landskab med huse. Usigneret. Olie på lærred. 91×100.
Krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag