2108/663
Rolf Gjedsted (f. Frederiksberg 1947, d. København 2022)
Komposition. Sign., dateret og betitlet på bagsiden Rolf Gjedsted 18. Olie og akryl på plade. 121×101.
Original stand.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud