12032/162
Russisk samovar af messing. Stemplet for Batashev samt Tula. Ca. 1900. H. 45 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag