2148/​848

Dansk design

Justérbar standerlampe af patineret messing, kanneleret stamme og rund fod. H. 165–180.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 30. november 2021

Kategori
Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

Ikke solgt