2148/848
Dansk design
Justérbar standerlampe af patineret messing, kanneleret stamme og rund fod. H. 165–180.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt