12032/19
“To South Africa by KLM”. Reklameplakat. Tryksign. P.V.D. Maaden. Litografi i farver. Bladstørrelse 100×63. Uindrammet.
Spor efter fold på midten.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag