2445/288
Figur af bronze i form af Buddha, Songachai, siddende på lotustrone med drager. Thailand. 20. årh. H. 36.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
224748 | ||
60401 | ||
224748 |