2124/555
Pia Andersen (f. Frederikshavn 1960, Danmark,1985-)
Kompositioner. Sign. Andersen, 2007. Olie på lærred, monteret på plade. 12×12. (2)
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag