2125/597
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
“Louisiana Suiten 1”. Sign. Carl-Henning Pedersen 73, 131/150 under passepartout. Litografi i farver. Lysmål 58×49.
Glasset mangler.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
33 bud