2124/​9059

Louis Vuitton

Kuffert af bordeaux og mørkebrunt kunstmateriale med kort hank af læder, gyldne beslag, et stort rum med snore og beige læderfor. Navneskilt og rumdeler medfølger. H. 52 x B. 80 x D. 27 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker udvendigt. Slitage på håndtag. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag