2124/9059
Kuffert af bordeaux og mørkebrunt kunstmateriale med kort hank af læder, gyldne beslag, et stort rum med snore og beige læderfor. Navneskilt og rumdeler medfølger. H. 52 x B. 80 x D. 27 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker udvendigt. Slitage på håndtag. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag