1312/1120
Diamantarmbånd af knyttet grå silkesnor prydet med rosenslebet diamant omkranset af enkeltslebne diamanter indfattet i forgyldt og oxideret sølv. L. ca. 16 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 20. marts 2013
Vurdering
Hammerslag
11 bud