2436/792
Ib Fabiansen (f. 1928, d. 2009)
“Tema I”. Et par væglamper med lameller af fyr og inderskærme af hvid akryl. Udført og mærker hos Fog & Mørup. H. 35. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
19 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||