2115/639
Trine Boesen (f. København 1972)
To kompositioner. Sign. Trine Boesen, 122/150 samt EA 9/15. Litografier i farver. Bladstørrelse 53×37. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud