2109/​565

Jean-Paul Riopelle (f. Montreal 1923)

“Dove”, 1988. Sign. Riopelle, 267/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 90×60. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.050 kr.

1061611 1.050 kr.
576 1.000 kr.