2436/1201
Et par lapis lazuli manchetknapper af 14 kt. guld hver prydet med udskåret lapis lazuli. Samlet vægt ca. 18,5 g. Front 18×24 mm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering