2034/291
Violin samt senere bue, i medfølgende transportkasse. Violin L. 60.
Vioin mangler streng. Bue uden hår. Slitage på lakering. Fremstår med alders- og brugsslitage. Transportkasse med rust på beslag, nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag