1443/​1169

Roamer

Herrearmbåndsur med kasse af 14 kt. guld. Model Incabloc. Champagnefarvet skive med guld visere og timemarkører. Mekanisk værk med manuelt optræk. Elastisk lænke af forgyldt stål. Kasse B. ca. 25 mm. Original æske medfølger.

Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 22. oktober 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK
(Autobud) 950 DKK
900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK