2006/44
Almue køkkenbord og stol af blåmalet træ, sarg med skuffe. 19. årh. H. 79. L. 102. B. 55. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag