2142/505
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 150×180. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag