2142/​505

Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)

Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 150×180. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 19. oktober 2021

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag