11910/100
Italiensk “cassetta” ramme af forgyldt gesso og træ. Renæssance stil. 20. årh. Rammemål 80×58. Lysmål 60×47,5.
Kunst, antikviteter & design, 9. marts 2019
Vurdering
Hammerslag