2139/​602

Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)

Tre kompositioner. Usign. Litografier i farver. Varierende størrelser. Uindrammede. (3)

Dette emne handles i fuldmoms

Original stand.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag