1710/​1599

Russisk ikon forestillende “Guds Altseende Øje”. Tempera på træ. 19. årh. 39×30,5.

Mindre krakeleringer samt afskalninger. Restaureret.

Varia, 9. marts 2017

Vur­dering

7.000 DKK

Hammerslag