1821/1601
“Talleyrand”. Baccarat likørsæt af krystalglas, bestående af karaffel og seks glas. Stemplet. 20. årh. Karaffel H. 22. Glas H. 7,5. (7)
Karaffel med aflejringer.
Varia, 24. maj 2018
Vurdering
Hammerslag