2440/828
Dansk design
Standerlampe af sortlakeret metal med justérbare skærme af kobber og sortlakeret metal. 1950'erne. H. max. 171.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering