1950/794
Ubekendt maler, 20. årh.
En siddende kvinde på en bænk. Usigneret. Olie på malepap. 35×28.
Mindre afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud