12015/​105

Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)

“Aftenstemning i en lille bygd”. Sign. Torbjørn Olsen 99, 219/225 og 211/225. To litografier i farver. Bladstørrelse 33,5×51. Uindrammet. (2)

Trykmærker. Håndteringsmærker. Foldemærker i øvre højre hjørner. Papiret er revet på den ene bagside.

Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag