2115/291
Samling kameraudstyr, heriblandt to Edixa kameraer, Paillard-Bolex 16 mm smalfilmskamera model H16, Agfa boxkamera, smalfilmskamera, Leitz fremviser m.m. (12)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud