2016/200
Samling årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Bestående af årgangene 1973–1984l. Georg Jensen. Tilhørende æsker medfølger. (12)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag