2138/450
Dørbeslag med to dørhåndtag og et låsebeslag af jern. 19. årh. L. 22. D. 22.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag