2014/805
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Demimonden”. Sign. Lis Zwick 1988, 39/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×57. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag