2124/42
Et par bogstøtter af patineret metal i form af siddende kvinder. Stemplet KBW, Art bronz. 20. årh.s begyndelse. H. 18. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag