2124/​42

Et par bogstøtter af patineret metal i form af siddende kvinder. Stemplet KBW, Art bronz. 20. årh.s begyndelse. H. 18. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag