2431/870
Hans Øllgaard (f. København 1911, d. sst. 1969)
Landskab med mølle. Sign. monogram. Olie på lærred. 65×81,5.
Behov for let overfladerensning.
Fra
i
Vurdering
883817 | ||
802371 | ||
883817 |