2043/84
Buste af udskåret Afrikansk Blackwood (Dalbergia melanoxylon), i form af grotesk mandeansigt. 20. årh. H. 47.
Lette tørhedsrevner.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud