1925/​1557

Elefantfamilie. Figur af udskåret patineret træ. 20. årh. H. 62.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Naturlige mærker i træet.

Varia, 20. juni 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag