2432/508
Cornelius Völker (f. Kronach 1965)
Uden titel, 6-XV, 2003. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 50×90. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering
1055321 (Autobud) | ||
807674 | ||
1055321 |