2416/291
Par Franske to-armede kandelabre af forgyldt bronze, rigt støbt med rocailler og bladværk. 19. årh. H. 29. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag