1831/729
Et sæt på fire taburetter med ben af brunmalet stål, sæder af bøg. Udført og stemplet hos Fritz Hansen. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
15 bud