2014/595
Kasper Heiberg (f. Kongens Lyngby 1928, d. København 1984)
Uden titel. Sign. KH 62. Olie på lærred. 52×66.
God original stand med små krakeleringer.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag